Prosíme chvíli strpení,
zpracováváme váš požadavek.

Naše služby zákazníkům

Domů Články Anhydritová podlaha Naše služby zákazníkům

Naše služby zákazníkům

Vytvoříme Vám kompletní skladbu podlahy od hydroizolace výše. To znamená, že Vám doporučíme na základě výšky, kterou máte ve Vašem RD, nebo objektu správné rozložení skladby podlahy. Polystyren, beton (anhydrit), separační vrstvu a obvodovou dilataci.

Ten kdo je manuálně zručný a šikovný tak si může izolační vrstvu včetně separace a obvodové dilatace položit sám. Rádi Vám zdarma poradíme na tel: +420 777 013 768, nebo +420 734 163 163. Pro komunikaci emailem používejte:

Zadat poptávku

Naše nejčastější realizace jsou v okrese Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Čáslav, Nymburk, Lysá nad Labem, Říčany, Praha. Jinak působnost je v celé ČR. V případě realizace anhydritové podlahy výrobním zařízením BREMAT je cena za materiál a čerpání stejná po celé ČR. Pokud se provádí realizace MIXEM + čerpadlo tak se materiál bere vždy z nejbližší výrobny anhydritu od firmy Českomoravský beton, nebo CEMEX. Jiného výrobce nepoužíváme. U těchto výše uvedených výrobců máme jistotu, že je materiál na anhydrit kvalitní. Preferujeme anhydrit od společnosti Českomoravský beton ANHYMENT® je to jediný značkový produkt v ČR.

Schéma - Podlahové topení
vodní podlahové topení v systémové desce

Anhydritové podlahy

Pokud vás cokoliv zajmá, neváhejte nás kontaktovat!

+420 777013768 nebo nás kontaktujte

Designed by: DesignArc | Edited & Powered by: KudlaArts.cz