Prosíme chvíli strpení,
zpracováváme váš požadavek.

Proč anhydritovou podlahu ?

Domů Články Anhydritová podlaha Proč anhydritovou podlahu ?

Anhydritová litá podlaha – nový produkt?

V ČR vám spoustu firem bude tvrdit, že se jedná o převratnou novinku. Najdou se i lidé z oboru, kteří o „Anhydritovém potěru“ nikdy neslyšeli a ani slyšet nechtějí, protože prosazují klasické betony. Překvapením, ale zůstává fakt, že anhydritová podlaha byla v Německu patentována v roce 1960. Do ČR se dostala až po revoluci. (kolem 90.let) Proto můžeme říci, že anhydritové podlahy jsou na trhu přes 55. Let!

anhydritová podlaha, oddělovací profil

Anhydritové podlahy se mohou bát jen ti, co mají zažité staré technologie, které jsou oproti lité podlaze nepřesné, neefektivní, a časově náročnější. Spousta stavebníků, stavebních firem stále prosazuje klasické betonové podlahy. Je několik důvodů proč to se tomu tyto firmy brání. Neznají skutečné výhody anhydritu a bojí se, že anhydrit při reakci s vodou nabobtná. Ano anhydrit se skutečně nehodí do TRVALE VLHKÝCH PROSTOR, ale nenabobtná pouze ztratí část své pevnosti, kterou po vyschnutí opět nabyde.

beton v koupelně po 10 letech

Víte co se stane s betonovým potěrem, který je uzavřený pod dlažbou pod kterou zatéká? Úplně se rozpadne a to tak, že po vybourání dlažby lze nabírat lopatkou (viz. Foto).

Jsme zaměřeni na pokládku anhydritové podlahy v Kolíně, Českém Brodě, Poděbradech, Kutné Hoře, Nymburka, Sadské. Anhydritové podlahy pokládáme již několik let a vždy dodržujeme parametry uvedené v technickém listu výrobce. Anhydrit je nejžádanější podlahou. Je to nejlepší volba pro Vaší podlahu. Rychlost pokládky, vysoká pevnost v tahu za ohybu, vynikající vodivost, velice dobrá rovinnost podlahy ±2 mm/ 2 bm, minimální zatížení podlahové konstrukce (aplikuje se v menší tloušťce než beton). V Kolíně a okolí jsme již realizovali několik RD a budov. Realizaci provádíme nejen v Kolíně a okolí. Díky velké síti provozoven po celé ČR realizujeme zakázky VŠUDE. Naše nejdelší vzdálenost byla realizace dřevostavby cca. 80 km za Mnichovem v Německu.

beton v koupelně po 10 letech

Anhydritové podlahy

Pokud vás cokoliv zajmá, neváhejte nás kontaktovat!

+420 777013768 nebo nás kontaktujte

Designed by: DesignArc | Edited & Powered by: KudlaArts.cz