Prosíme chvíli strpení,
zpracováváme váš požadavek.

Co může ovlivnit cenu anhydritové podlahy

Domů Články Cena anhydritové podlahy Co může ovlivnit cenu anhydritové podlahy

Cena anhydritové podlahy se počítá na základě podlahové plochy (m2) a tloušťky anhydritu. Z těchto dvou parametrů získáme předběžnou spotřebu anhydritu v m3. Dále je potřeba počítat s čerpadlem, které dopraví anhydritovou směs přímo do poptávaného objektu. Další a poslední položkou (pokud se jedná o vylití a uložení anhydritu na připravený podklad) je práce (vylití, uložení a znivelování anhydritové podlahy).

Orientační cena anhydrirtové podlahy do rodinného domu o ploše 150m2 se pohybuje v rozmezí cca. 220 ,-Kč - 320,-Kč za jeden metr čtvereční. Cenu nejvíce ovlivňuje skutečná spotřeba anhydritu. 

Zadat poptávku

V cenové nabídce budete mít Vše jasně a srozumitelně popsané. Nebudou tam žádné skryté, nebo malým písmen napsané poplatky, které by Vás mohli při placení nepříjemně překvapit. Pokud si nebudete vědět rady s vyplněním poptávky, nebo potřebujete poradit jakou správnou výšku anhydritu stanovit, kontaktujte nás:

Kontakt

Realizace anhydritu lze provádět dvěma způsoby a to pomocí MIXU, nebo pomocí BREMATA. V případě realizace anhydritové podlahy MIXEM se ceny určují na základě vzdálenosti od nejblíže položené výrobny anhydritu. Naše firma spolupracuje pouze s ověřenými výrobci anhydritové směsi, kde máme zaručenou kvalitu a to je ČESKOMORAVSKÝ BETON značkový produkt ANHYMENT, nebo CEMEX, který má tento produkt označen jako ANHYLEVEL.

Anhydritové podlahy realizujeme po celé ČR.

Nejčastější realizace jsou:
  • Středočeský kraj - Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Nymburk, Poděbrady, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Mělník, Kladno, Beroun, Benešov, Příbram, Rakovník
  • Praha - Praha, Praha západ, Praha východ
  • Ústecký kraj - Louny, Chomutov, Most, Teplice, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín, Rumburk
  • Liberecký kraj - Česká Lípa, Semily, Jablonec nad Nisou, Liberec
  • Králové hradecký - Jičín, Turnov, Náchod, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou
  • Pardubický - Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Svitavy
  • Vysočina - Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Cenovou nabídku zpracováváme zdarma a k ničemu Vás nezavazuje.

Anhydritové podlahy

Pokud vás cokoliv zajmá, neváhejte nás kontaktovat!

+420 777013768 nebo nás kontaktujte

Designed by: DesignArc | Edited & Powered by: KudlaArts.cz