Prosíme chvíli strpení,
zpracováváme váš požadavek.

Vliv na cenu anhydritové podlahy

Domů Články Ceník Vliv na cenu anhydritové podlahy

Cena anhydritové podlahy se počítá na základě podlahové plochy (m2) a tloušťky anhydritu. Z těchto dvou parametrů získáme předběžnou spotřebu anhydritu v m3. Dále je potřeba počítat s čerpadlem, které dopraví anhydritovou směs přímo do poptávaného objektu. Další a poslední položkou (pokud se jedná o vylití a uložení anhydritu na připravený podklad) je práce (vylití, uložení a znivelování anhydritové podlahy).

Orientační cena anhydrirtové podlahy do rodinného domu o ploše 150m2 se pohybuje v rozmezí cca. 220 ,-Kč - 320,-Kč za jeden metr čtvereční. Cenu nejvíce ovlivňuje skutečná spotřeba anhydritu. 

Zadat poptávku

V cenové nabídce budete mít Vše jasně a srozumitelně popsané. Nebudou tam žádné skryté, nebo malým písmen napsané poplatky, které by Vás mohli při placení nepříjemně překvapit. Pokud si nebudete vědět rady s vyplněním poptávky, nebo potřebujete poradit jakou správnou výšku anhydritu stanovit, kontaktujte nás:

Kontakt

Realizace anhydritu lze provádět dvěma způsoby a to pomocí MIXU, nebo pomocí BREMATA. V případě realizace anhydritové podlahy MIXEM se ceny určují na základě vzdálenosti od nejblíže položené výrobny anhydritu. Naše firma spolupracuje pouze s ověřenými výrobci anhydritové směsi, kde máme zaručenou kvalitu a to je ČESKOMORAVSKÝ BETON značkový produkt ANHYMENT, nebo CEMEX, který má tento produkt označen jako ANHYLEVEL.

Anhydritové podlahy realizujeme po celé ČR.

Nejčastější realizace jsou:
  • Středočeský kraj - Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Nymburk, Poděbrady, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav, Mělník, Kladno, Beroun, Benešov, Příbram, Rakovník
  • Praha - Praha, Praha západ, Praha východ
  • Ústecký kraj - Louny, Chomutov, Most, Teplice, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín, Rumburk
  • Liberecký kraj - Česká Lípa, Semily, Jablonec nad Nisou, Liberec
  • Králové hradecký - Jičín, Turnov, Náchod, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou
  • Pardubický - Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Svitavy
  • Vysočina - Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Cenovou nabídku zpracováváme zdarma a k ničemu Vás nezavazuje.

Anhydritové podlahy

Pokud vás cokoliv zajmá, neváhejte nás kontaktovat!

+420 777013768 nebo nás kontaktujte

Designed by: DesignArc | Edited & Powered by: KudlaArts.cz