Prosíme chvíli strpení,
zpracováváme váš požadavek.

Doprava

Domů Články Doprava Doprava

Pro přepravu materiálu na stavbu využíváme dvě technologie přepravy.

1) MIXEM s čerpadlem, mixem + čerpadlo

Na betonárně se vyrobí požadovaný anhydritový potěr, který se „napustí“ do mixu (jedná se o mix, který má na sobě čerpadlo) a ten anhydritovou směs dopraví na stavbu a odčerpá. Druhá varianta je mix bez čerpadla, který s vyrobeným anhydritem přijede k malému čerpadlu a s jeho pomocí odčerpá anhydritovou směs. Tento způsob dopravy je vhodný do míst, kde není mnoho manipulačního prostoru. Obejde se bez elektřiny a vody. Čerpadlo a hadice (60bm) jsou součástí mixu. Do velkého „mixu“ o velikosti 10m3 se dá naložit maximálně 8,5 m3 anhydritového potěru. Umývá se do „sebe“, tudíž nezanechává žádný nepořádek a díky této vlastnosti je vhodný i do měst. Mix potřebuje pro stání cca. 12 m na délku a 2,5 m na šířku.

2) Brematem (TRANSMIX)

Jedná se o mobilní výrobní zařízení, které je naloženo pískem a anhydritem (pojivem). Vyžaduje pouze přípojku vody, nebo barelů s vodou. Množství vody je v závislosti na množství vyrobeného materiálu (cca. 400litrů/m3 včetně mytí). Nevýhodou je náročnost na prostor (zhruba 17 m), Čerpadlo a hadice (100 m) jsou součástí soupravy. Je možné namíchat 1 m3 – 12 m3 z jednoho naplnění. Lze samozřejmě i více při předpokladu doplnění zásobníku s pískem a pojivem (cca. 40 m3/ den). Díky této variantě se „namíchá“ přesně tolik anhydritového potěru, kolik je potřeba pro Vaší stavbu. Bremat potřebuje pro stání cca. 20 m na délku a 2,5 m na šířku. Je to klasický kamión, tahač + návěs.

Nejlepší volba?

Ve městech kde není prostor pro TRANSMIX a kde není možnost výplachu z hadic je nejlepší volbou mix. Tam kde to lze je lepší použit BREMAT – přesné na spotřebu, výroba anhydritu přímo na místě.

Cena?

Mix i Bremat používají stejné technologie i stejné materiály. Cena anhydritu je při použití mixu nejvíce ovlivněna dopravou z nejbližší možné betonárky.

Má doprava vliv na kvalitu výsledného produktu?

Pokud není doprava delší než 3hodiny tak nemá vliv na kvalitu materiálu. Doporučená doba zpracovatelnosti anhydritu jsou 4hodiny. Volíme pouze ověřené produkty od společností Cemex a TBG a dodržujeme dobu zpracovatelnos­ti!!!

Anhydritové podlahy

Pokud vás cokoliv zajmá, neváhejte nás kontaktovat!

+420 777013768 nebo nás kontaktujte

Designed by: DesignArc | Edited & Powered by: KudlaArts.cz