Prosíme chvíli strpení,
zpracováváme váš požadavek.

Termostaty

Domů Články Podlahové topení Termostaty

Digitální termostaty

slouží k zapnutí, vypnutí a regulaci elektrického podlahového topení.Uživatel si může programovat topení dle svých potřeb. Jednotlivě podnech, pondělí až pátek + sobota + neděle, pondělí až pátek + sobota a neděle. Celé programování je popsáno vždy v českém manuálu.Programování a celkové ovládání digitálních termostatů je jednoduchý aintuitivní. Menu na displeji Vás samo vede.

TFT programovatelný termostat s dotykovým displejem Je to digitální termostats dotykovým displejem 2,8“, má možnost volby barevného pozadí.Ovládání je v češtině. Režimy dle programu, ruční režim, dovolená,párty, nezámrzná teplota, vypnuto. Program pro postupné najížděnínových podlah, počítání provozních nákladů za den, měsíc a rok,automatická změna letního nebo zimního času. Provozní režimy „jenpodlaha“, „jen prostor“, „podlaha + prostor“, možnost měřenípomocí dvou externích (podlahových) sond. Spínací kontakt 16A, rozsahnastavení teplot 5…35°C s krokem po 0,5°C, možnost nastavení min. a max.teploty podlahy, kalibrace čidel. Podlahová sonda je součástí balenítermostatu.

TFT termostat

FIT 3U elektronický termostat s PWM (pulzní šířkovámodulace) Digitální programovatelný termostat proelektrické podlahové topení. Týdenní program, volba režimu „jenpodlaha“, „jen prostor“, „podlaha + prostor“, až 9 teplotních změndenně, „PARTY“ režim – krátkodobé udržování nastavené teplotys automatickým návratem do programu, program „DOVOLENÁ“ – trvalýútlum po nastavený počet dnů s automatickým návratem do programu,nezámrzná teplota. Má další funkce jako je dětská pojistka, automatickázměna letního času, počítání provozních hodin (posledí 2 dny/týden/rok), možnost omezení ruční korekce teploty, nastavení min.i max. teploty podlahy, čitelný modře podsvícený LCD display s CZ menu,záloha dat a programu 10 let. Spínací kontakt max. 8,7A, podlahová sonda 4mje součástí balení.

FIT 3U

TH 232-AF, digitální termostat s podlahovou sondou Digitální termostat s nastavitelným snímánímteploty jen prostor, podlaha + prostor, jen podlaha je vhodný pro sálavépanely, konvektory i pro podlahové vytápění. Termostat má týdenníprogram – každý den lze až 4× přepnout mezi komfortní a útlumovouteplotou. Další funkce režim dovolená, režim nezámrzná teplota, možnostdočasné korekce teploty, zobrazení aktuální teploty, možnostsamoučícího se režimu. Spínací kontakt 16A, podlahová sonda jesoučástí termostatu.

TH232

Therm 350 elektronický termostat s Fuzzy-logikou Programovatelný termostat s Fuzzy-logikou(inteligentní termostat) a možností provozního režimu jen podlaha, jenprostor, podlaha + prostor. Termostat má dva přednastavené týdenní programya možnost vlastního nastavení. Pro každý den mohou být separátněnastaveny čtyři změny za den. Spínací kontakt 16 A, rozsah 5–37°C(podlaha i prostor). Další funkce termostatu režim nezámrzné teploty,vypínač, zámek kláves, útlum vytápění na 15 minut při náhlém poklesuteploty o >3°C. Termostat pod napětím a stav sepnutí kontaktusignalizován diodou. Podlahová sonda je součástí balení termostatu.

THERM 350

Analogové termostaty

Nelze je programovat. Ovládaní probíhá pomocí kolečka, které se nastavína určitou teplotu. Ručně se přidává, nebo ubírá.

Therm 105, univerzální analogový termostat s podlahovousondou i prostorovým čidlem Analogový univerzální termostat snímáteplotu prostoru i podlahy. Termostat snímá teplotu prostoru (0…40°C)i podlahy (0…40°C), se spínacím kontaktem 16 A. Provoz je signalizovánLED, schválen pro používání do vlhka – IP 21. Termostat je vybavenpřepínačem, umožňujícím zvolit režim jen podlaha, podlaha + prostor, jenprostor. Podlahová sonda 3 m je součástí balení.

THERM 105 THERM 105

Anhydritové podlahy

Pokud vás cokoliv zajmá, neváhejte nás kontaktovat!

+420 777013768 nebo nás kontaktujte

Designed by: DesignArc | Edited & Powered by: KudlaArts.cz