Prosíme chvíli strpení,
zpracováváme váš požadavek.

ANHYDRIT, ANHYDRITOVÁ PODLAHA, KOMPLETNÍ SKLADBA, IZOLACE

Domů Články Příklad ceníku ANHYDRIT, ANHYDRITOVÁ PODLAHA, KOMPLETNÍ SKLADBA, IZOLACE

Anhydrit – anhydritová podlaha – kompletní skladba - izolace


Anhydrit, anhydritová podlaha je stále nejžádanější podlahou do nových i rekonstruovaných staveb. Protože jsme již dlouhou dobu na trhu, tak jsme schopni Vám zrealizovat anhydritovou podlahu po celé ČR a v pohraničí Německa i Slovenska. Realizujeme i kompletní skladby podlahy. Co vše obsahuje kompletní skladba podlahy? Na již připravený a vyčištěný podklad (hydroizolace) provedeme dodávku a pokládku vhodné tepelné izolace, v patře vhodné kročejové izolace. Na připravenou izolaci dodáme a instalujeme podlahové topení. Podlahové topení může být vodní, nebo elektrické. Provedeme potřebné zkoušky podlahového topení a předáme Vám protokol o provedené zkoušce. Další den následuje zalití podlahového topení anhydritovou směsí. Realizace kompletní skladby podlahy u RD do 180 m2 většinou trvá 5 pracovních dnů.

Jak získám cenovou nabídku na vylití a uložení anhydritu?

  • Stačí vyplnit poptávkový formulář, vybrat první možnost anhydritová podlaha a my Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku

Jak získám cenovou nabídku na kompletní skladbu podlahy?

  • Vyplnit poptávkový formulář, vybrat Celková skladba s podlahovým topením vodním, nebo elektrickým. My Vás požádáme o potřebné dokumenty pro vytvoření kompletní skladby podlahy. Pro urychlení je dobré poslat ještě projektovou dokumentaci RD.

Anhydritové podlahy

Pokud vás cokoliv zajmá, neváhejte nás kontaktovat!

+420 777013768 nebo nás kontaktujte