Prosíme chvíli strpení,
zpracováváme váš požadavek.

Cena vodního podlahového topení

Domů Články Vodní podlahové topení Cena vodního podlahového topení

Cena vodního podlahového topení


Cenu vodního podlahového topení Vám vypočítáme přímo na míru pro Váš objekt, provozovnu, nebo rodinný dům. Pokud máte již zpracovaný projekt na podlahové topení tak Nám ho prosím pošlete a my na základě uvedených údajů vypočítáme cenu. Pokud projekt nemáte tak nám na Vás napište telefonní kontakt, my se s Vámi spojíme a navrhneme Vám optimální řešení. Pouze pro hrubý odhad se cena za vodní podlahové topení může pohybovat cca  690 - 840,–Kč/m2. V této částce je započítáno: materiál – trubky podlahového topení, rozdělovač, skříň rozdělovače, drobný materiál – příchytky, šroubení, doprava, montáž vodního podlahového topení. Pokud by se jednalo o RD s celkovou plochou podlahy 150m2, tak by se cena pohybovala okolo 103 500,–Kč.

Cena kompletní skladby podlahy se pohybuje v RD 150m2 podlahové plochy cca  1 440,-Kč/m2 celkem tedy 216 000,-Kč. Ceník obsahuje izolace v jedné vrstvě, systémové desky, obvodovou dilataci, vodní podlahové topení, kompletní rozdělovačskříň rozdělovače, anhydritovou podlahu. To vše je včetně dopravy a práce. Ceny jsou orientační. Nelze stanovit jednotnou cenu každá realizace je jiná. Liší se v tloušťce izolací, výkonu topení a spotřebě anhydritu.

Pokud máte zájem o vypracování cenové nabídky tak prosím pište na email: info@anhydrit-podlaha.cz, volejte: 777 013 768, nebo vyplňte poptávku: POPTAT

Anhydritové podlahy

Pokud vás cokoliv zajmá, neváhejte nás kontaktovat!

+420 777013768 nebo nás kontaktujte